מערכת סולארית לקרוואן

טרנד הנופש או המגורים בקרוואנים, שהולך ותופס תאוצה בישראל ובעולם בשנים האחרונות, התקנת מערכת סולארית לקרוואן היא בגדר שדרוג מתבקש ומועיל במיוחד. מערכות סולאריות לקרוואנים, הן פתרון מתקדם שמאפשר לספק חשמל ליחידות מגורים ניידות, תוך שימוש באנרגיה ירוקה, ומבלי לוותר על נוחות ואיכות החיים בה אתם מורגלים.
התקדמו עכשיו לאנרגיה ירוקה – והתקינו מערכת סולארית לקרוואן שלכם!

מערכת סולארית לקרוואן – פתרון מתבקש

במדינות כמו ישראל, שטופות שמש, ראוי לנצל את ימי האור והשמש לטובת מערכת סולארית לקרוואן. ולהשתמש באנרגיה ירוקה, אשר יכולה לשמור על איכות הסביבה וכדור הארץ. גם בימי החורף ישנם ימים רבים בהם השמש נמצאת במלוא עוצמתה, במיוחד באזורי הדרום בישראל.

מערכת סולארית יכולה לקחת את אנרגית השמש, ולהפוך אותה לאנרגית חשמל, באופן מידי, זמין ונגיש. מלבד עלות ההקמה של מערכת שכזו. היא לא דורשת למעשה עלויות נוספות ואף חוסכת את הצורך מתשלום חשמל לגופים השונים.

מערכת סולארית תכלול, לרוב, את הפאנל הסולארי, רכיב בקר וכבלים שונים. המערכת תידרש לספק את צורכי החשמל של הקרוואן לטובת: מקרר, מזגן, תאורה, מוזיקה, טלוויזיה ועוד…

איך עובדת מערכת סולארית לקרוואן?

מערכת סולארית לקרוואן, בדומה למערכות סולאריות אחרות. מפיקה אנרגיה על ידי קליטת השמש באמצעות הפאנלים הסולאריים. אנרגית החשמל מועברת לבקר, אשר מחובר למצברים הנמצאים בקרוואן. המצברים מחלקים את החשמל על פי ההספק הנצרך לכל אחת מהפונקציות: 220 וולט ו-12 וולט, כמובן על פי צרכי המכשיר הקיים.

כמות החשמל המופקת תלויה בכמות הפאנלים הסולאריים המותקנים ובכמות המצברים שישנם. ככל שדיירי הקרוואן יהיו מעוניינים להיות חופשיים ממקור חשמל. כך הם ידרשו ליותר פאנלים סולאריים כדי לספק את כל צרכם.

את ההתקנה, אפשר וניתן לעשות באופן עצמאי.

אולם, אם הדבר נעשה בפעם הראשונה, יהיה צורך, קרוב לוודאי, באנשי מקצוע או חברה אשר יוכלו לסייע בכך. בנוסף, יוכלו אנשי המקצוע להמליץ גם על מתקנים נלווים. כמו בוסטרים או מטענים, במטרה לנסות לייעל את התהליך כולו. כדאי לבחור בזהירות את החברה המייצרת ומתקינה. על מנת לוודא כי אכן מערכת זו תענה על צרכי הדיירים.

יתרונותיה של מערכת סולארית לקרוואן

בין אם הדיור בקרוואן נעשה לצרכי קבע, ובין אם הוא זמני לשירותי קמפינג. יש צורך בחיבור הקרוואן לגנרטור ולמערכת החשמל הנמצאת באזורי הקמפינג השונים בארץ. בישראל, מקומות הקמפינג המסודרים, המציעים חיבור לרשת חשמל אינם כה רבים והשכרת גנרטור עלולה להסתבר כיקרה ולא תמיד משתלמת.

התקנת מערכת סולארית נדמית כמשתלמת, יעילה וחסכונית. גם על רקע החסרונות הנוספים של גנרטור כמו יצירת רעש, וסיכון לגניבה. כמו כן, גנרטור עלול לייקר את עלות החופשה או המגורים כתוצאה מעלויות הדלק המאמירים, ולתרום לזיהום אוויר ובזבוז אנרגיה.

מערכת סולארית, יכולה לשחרר את המשתמשים בקרוואן מפרק זמן ארוך ללא צורך בחניה במקום מסודר. יתרון זה עשוי להפוך את החופשה למפנקת וארוכה אף יותר.

במה עדיפה מערכת סולארית על גנרטור?

למערכת סולארית יתרונות רבים אשר עולים על יתרונות הגנרטור. כמו למשל פעולה שקטה, שימוש באנרגיה ירוקה, הוזלת עלויות והיכולת לנוע ממקום למקום ללא תלות בחניון מיוחד.

יתרונות אלה מובילים למספרים הולכים וגדלים של אנשים הבוחרים בהתקנת המערכת הזו. למעשה, הפתרון שלה היא כה מתבקשת. עד כי נשאר רק לבחור את המערכת הספציפית הנדרשת ולצאת לדרך.

מי יכול להפיק תועלת ממערכות סולאריות לקרוואנים?

מערכת סולארית לקרוואן הינה מערכת אשר יכולה לחסוך עלויות רבות של חיבור הקרוואן לרשת חשמל או גנרטור. בישראל, מקומות הקמפינג המציעים חיבור לחשמל הינם מועטים. ולכן קרוואנים בעלי מערכת סולארית יכולים להיות משוחררים מהצורך בחיפוש אחר אתרים אלה, והדיירים עשויים ליהנות מחופשה ארוכה יותר ללא תלות בכל גורם שהוא.

מערכת סולארית לקרוואן
התקדמו עכשיו לאנרגיה ירוקה חייגו עכשיו 077-729-6671

כיצד ניתן להתקין המערכת הזו?

מערכת המפיקה אנרגיית חשמל מאנרגית השמש באמצעות פאנלים סולאריים. ההתקנה אינה מורכבת, אולם ההמלצה היא להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית כדוגמת חברת sun4u מערכת סולארית, כדי לוודא את התקנתה המושלמת.

תהליך התקנת מערכת סולארית

כמה צעדים פשוטים למעבר אל מערכת סולארית המתקדמת ביותר

מערכת סולארית, בטכנולוגיה פוטו-וולטאית, ממירה את אור השמש לחשמל. וזה קורה ללא שום פעולה ומאמץ, ולכן מערכת כזאת נחשבת בוודאי להכנסה פסיבית והשקעה נבונה. בארץ ישראל שמש לא חסר, ומה שכן חסר זה מערכות סולאריות שישתמשו באנרגיית השמש.

התכנות כלכלית

עלות הקמת המערכת, וחישוב כמות החשמל שנוכל לייצר, וכך תהיה משוואה פשוטה של רווח מול הפסד.

פגישה עם מהנדס

נפגשים עם המהנדס כדי לתכנן את השטח שעליו תהיה קיימת המערכת. צריך לכוון אל מסלול השמש בישראל.

הדמיה ראשונית

ניקח את הנתונים שנקבל מהמהנדס ונייצר לך הדמיה וירטואלית כיצד המערכת תשב על הגג / השטח.

הסדרת מונה נטו

הסדר עם חברת החשמל שמגדיר למשך 25 שנה לא תצטרכו לשלם חשמל ותזדכו בקרדיט על החשמל שלא השתמשתם.

כדי לדעת יותר על תהליך ההתקנה לחצו על הלינק תהליך התקנת מערכות סולאריות

כמה הגג שלך שווה?

מחשבון סולארי
המחשבון שלנו יעזור לך לדעת כמה רווח הגג שלך יכול לייצר
מלאו פרטי יצירת קשר, כדי שנוכל לשלוח לכם את התוצאות של המחשבון שלנו.
קולטים סולאריים
ישראל מצויה באזור הגיאוגרפי המתאים ביותר להשתמש באנרגיית השמש. אנו צריכים להתאמן לנצל את האנרגיה הזו כדי לקדם את התפוקה המתאימה שלנו. עלינו להשתמש
רעפים סולאריים
רעפים סולאריים הם מכשור המשמש לספק חשמל על ידי אספקת אנרגיית השמש למתקן המכיל תאי סולר הממוקמים על הרעף. כאשר השמש מאירה על התאי
כיצד מהפכת האנרגיה הירוקה משפיעה על ענף הנדל"ן?
אחת הדרכים העיקריות שבהן אנרגיה ירוקה משפיעה על תעשיית הנדל"ן היא באמצעות התקנת פאנלים סולאריים. פאנלים סולאריים הם דרך מצוינת לייצר אנרגיה מתחדשת ולהפחית