כמה שווה הגג שלי?

מחשבון סולארי

מחשבון סולארי עבור מערכת סולארית נועד לבדוק את שיעור הנצילות של הגג, עליו מותקנים הקולטים הפוטו וולטאים. כלומר באמצעות המחשבון הסולארי תוכל לדעת, ברמת דיוק טובה, כמה  תוכל לקבל מחברת חשמל תמורת השקעתך בהתקנת המערכת הסולארית. המרכיבים אשר יילקחו בחשבון בשביל להעריך את ההחזר המגיע הם, בין היתר, האזור בארץ בו מותקנת המערכת, עד כמה אפשר לנצל את מבנה הגג לקבלת אנרגית שמש (נצילות הגג) וחשבון החשמל הממוצע המשולם בדרך כלל.

כדי לדעת יותר על תהליך ההתקנה לחצו על הלינק תהליך התקנת מערכות סולאריות

כמה הגג שלך שווה?

מחשבון סולארי
המחשבון שלנו יעזור לך לדעת כמה רווח הגג שלך יכול לייצר
מלאו פרטי יצירת קשר, כדי שנוכל לשלוח לכם את התוצאות של המחשבון שלנו.

sun4u - מחשבון סולארי

החברה המובילה בהתקנת מערכות סולאריות בישראל, וזה מה שאומרים עלינו הלקוחות שלנו.

שנות ניסיון
0
פרויקטים
0
אחוז הצלחה
0
מאור

עפולה

5/5

אני מעוניין לציין שירות אדיב במיוחד, לאחר שפניתי לחברת סאן פור יו כבר מהשיחה הראשונה היה את הקליק. לא הייתי לבד בתהליך הזה, את כל הניירת והחתימות והכל הם עזרו לי לארגן. ובסוף הם התקינו לי מערכת מעולה שחסכה לנו את כל התשלומים לחברת החשמל, ויותר מזה חברת החשמל משלמת לנו. מה עוד אפשר לבקש… תודה רבה שירות מעולה.

עלות התקנת מערכת סולארית

לפני שנתחיל ליהנות מרווחים ומהחזר התשלומים מחברת חשמל, יש בתחילה להשקיע בהקמת מערכת סולארית על גג הבית או המוסד. מכיוון שההשקעה זו אינה מבוטלת כלל ועיקר, ולמעשה מחיר עלות ההקמה הינו גבוה באופן יחסי, רבים מהמקימים והיזמים מעוניינים לדעת עוד לפני ההשקעה הראשונית עד כמה תשתלם להם המערכת.

ברחבי רשת האינטרנט קיימים מחשבונים רבים לחישוב רמת הנצילות של המערכת, כלומר כמה חשמל היא תוכל להפיק לנו אל מול המחיר הממוצע אותו משלמים לחברת חשמל, ללא מערכת סולארית.

על ידי מחשבון סולארי שכזה, יכול כל מקים מערכת לדעת עד כמה שווה הגג שלו ועד כמה תהיה שווה לו הקמת מערכת סולארית.

ההחזר המגיע מחברת חשמל

כדי להעריך את ההחזר המגיע מחברת חשמל, יש להכניס נתונים שונים למחשבון הסולארי. כך שאפשר יהיה לחשב את רמת הנצילות.

לרוב, על מנת להשתמש ביעילות באותו מחשבון סולארי. יש להכניס את גודל הגג, הכיוון אליו פונה הבית או הגג, המקום הגיאוגרפי בו נמצא הבית. ומה נמצא בסביבת הגג (למשל גגות גבוהים יותר, שטח פתוח וכו').

ככל שנכניס נתונים רבים יותר, כך נוכל להעריך באופן מדויק יותר את כמות החשמל שהמערכת תוכל להפיק. עם זאת, כדאי לזכור כי ישנם אנשים אשר מתמחים בנושא זה. ויכולים לענות על שאלות אלו, גם ללא התחייבות להקמת מערכת סולארית.

למי מיועד מחשבון סולארי?

מערכת סולארית יכולה להיות מותקנת על גג בית פרטי, או במוסד כלשהו. כיום, יותר ויותר רשויות מקומיות ואזוריות גילו את פוטנציאל הפקת החשמל באמצעות אנרגיה ירוקה. ואת היכולת לחסוך כך עלויות משמעותיות.

לכן, רשויות אלו יכולות להשתמש בגגות המוסדות בעיר. כמו בתי ספר, בניין העירייה או המועצה ועוד. מחשבון סולארי יכול לסייע לכל הגופים המעוניינים בהקמת מערכת סולארית לבדוק ולהעריך את הרווחים הצפויים.

כדאי לדעת כי מערכת סולארית הינה רווחית. גם כאשר אנו צורכים פחות חשמל ממה שהיא יכולה לספק. מכיוון שגם את יתרת החשמל ניתן למכור לחברת חשמל.

מרווחים אלה, כמובן, יש לקזז את עלות ההקמה, או את ההלוואה שנלקחה בגינה.

אז כמה שווה הגג שלכם?

מחשבון סולארי נועד לבדוק ולהעריך עד כמה משתלמת לנו ההקמה של מערכת סולארית.

מחשבון זה, הנמצא נגיש ברחבי הרשת, בודק מספר פרמטרים אשר יבטאו את רמת הנצילות של המערכת. כדי לחשב את המערכת הדרושה אל מול חשבון החשמל הממוצע המשולם בדרך כלל. יש להכניס למחשבון הסולארי נתונים כמו גודל הגג, מפנה הבית או הגג. מקום גיאוגרפי בארץ, סביבת הגג במובן של האם ישנם לידו גגות גבוהים נוספים או שהוא נמצא במרחב פתוח ועוד.

כדאי ורצוי להשתמש ביכולותיו של מחשבון סולארי. בעיקר מכיוון שנדרשת השקעה ראשונית להקמת מערכת סולארית, אשר לפעמים היא נחשבת ליקרה יחסית.

עם זאת, הרווח הצפוי מהמערכת, כפי שהוא מחושב במחשבון. יכול לשלם על עלות ההתקנה על פי הנתונים הספציפיים של כל בית או מוסד.

כך תגלו אם משתלם לכם להקים מערכת סולארית בבית או בעסק שלכם

חברת sun4u מערכת סולארית מתמחה בהתקנת מערכות סולאריות על גגות של בתים פרטיים ושטחים מסחריים בפריסה ארצית. במידה ואתם שוקלים להתקין מערכת סולארית בבית או בעסק שלכם ורוצים לחשב האם מדובר בעסקה כלכלית ומשתלמת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם, לייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.
קולטים סולאריים
ישראל מצויה באזור הגיאוגרפי המתאים ביותר להשתמש באנרגיית השמש. אנו צריכים להתאמן לנצל את האנרגיה הזו כדי לקדם את התפוקה המתאימה שלנו. עלינו להשתמש
רעפים סולאריים
רעפים סולאריים הם מכשור המשמש לספק חשמל על ידי אספקת אנרגיית השמש למתקן המכיל תאי סולר הממוקמים על הרעף. כאשר השמש מאירה על התאי
כיצד מהפכת האנרגיה הירוקה משפיעה על ענף הנדל"ן?
אחת הדרכים העיקריות שבהן אנרגיה ירוקה משפיעה על תעשיית הנדל"ן היא באמצעות התקנת פאנלים סולאריים. פאנלים סולאריים הם דרך מצוינת לייצר אנרגיה מתחדשת ולהפחית