המלצות

מאור

עפולה

5/5

אני מעוניין לציין שירות אדיב במיוחד, לאחר שפניתי לחברת סאן פור יו כבר מהשיחה הראשונה היה את הקליק. לא הייתי לבד בתהליך הזה, את כל הניירת והחתימות והכל הם עזרו לי לארגן. ובסוף הם התקינו לי מערכת מעולה שחסכה לנו את כל התשלומים לחברת החשמל, ויותר מזה חברת החשמל משלמת לנו. מה עוד אפשר לבקש… תודה רבה שירות מעולה.

דליה

ראשון לציון

5/5

לאחר שבדקתי עם כמה חברות מובילות, החלטתי להתקדם עם sun4u. מאוד התחברתי לאנושיות שלהם והשירות הנהדר. לאחר השיחה נפגשנו עם המהנדס שהצליח להראות לנו כמה אפשר לנצל את המקום בגג שלנו, קיבלנו מערכת בגודל 15 kw שהצלחנו לנצל בתוך 100 מ"ר פנויים. וקיבלנו מערכת מעולה הרווח בשנה הראשונה היה די גדול ובקצב הזה בתוך שש שנים וקצת אנחנו נחזיר את ההשקעה. בהחלט ממליצה צרו קשר איתם ותבינו על מה מדובר. תודה רבה.

חזי טובול

פתח תקווה

5/5

היה לי המון ספקות על המערכת הזו, ולאחר שנפגשנו עם המהנדס של סאן פור יו, הבנתי כמה ההשקעה הזאת שווה. אני ממליץ לכל אחד ואחת שיש להם גג פנוי לעבור למערכת סולארית. גם בגלל החיסכון וגם בגלל האנרגיה הירוקה. אני אדם מאוד פטריוטי ומחובר למדינת ישראל. ולצערנו מדינת ישראל לא בקצב טוב בנושא האנרגיה הירוקה. בכל אופן לאחר שבדקתי כמה הצעות מכמה חברות סאן פור יו היו נראים הכי רציניים ובחרתי להתקדם איתם. ובהחלט היה תהליך קליל פשוט ומאוד מהיר. ממליץ בחום רב, חזי טובול מפתח תקווה.