תיקון מערכות סולאריות

שירותי תיקון של מערכות סולאריות של חברת sun4u. השירותים הם עבור כל התקלות בכל סוגי המערכות הסולאריות. החל מ- מערכות מסחריות גדולות ועד מערכות פרטיות. וכמובן שירותי ניקוי ועוד… על ידי צוות אמין ומקצועי.
יש תקלה במערכת? חייגו לנציג שירות ואנו נשמח לתת לכם מענה אדיב ומקצועי.

לפני שנדבר על תיקון מערכות סולאריות, חשוב שתדעו! החברות המוכרות מקפידות מאוד על ייצור המערכות הללו באמצעות חומרים איכותיים מאוד. הם לא מתפשרים על פחות ממושלם. היות והמערכות הסולאריות אמורות לשרוד לפחות משך 25 שנה.

שירותי תיקונים מערכות סולאריות

כאשר מדובר בתיקון מערכות סולאריות הממוקמות באזורים פתוחים שהם כמובן מאוד רגישים ומאוד פגיעים בפני מזג האוויר. אם זו השמש הקופחת ואם זה הגשמים והרוחות הסוערות שעשויות לפגוע בכל הנקרה בדרכם.

החברות הללו אף מציעות אחריות על כל הרכיבים של המערכות הסולאריות. כאשר יש את האחריות על המערכות ויש את האחריות על ההתקנה. כשכל אחת מהן היא נושא בפני עצמו.

תמיד ישנה גם האפשרות להאריך את האחריות על המערכת הסולארית. וכך להישאר מכוסים לאורך זמן על כל תקלה שלא תבוא.

שירותי תיקון מערכות סולאריות של חברת sun4u:

תיקון מערכת סולארית ביתית

תיקון מערכת סולארית בבניין משותף

בגלל הגודל של המערכת הסולארית, הרי שבבניינים משותפים לעיתים אין אפשרות שלא לבנות את המערכות הסולאריות באופן פרטי לכל דייר.

אם במבנים ישנים ונמוכים היה מקום לכל דייר עבור הדוד שלו והקולט שלו. הרי שהיום כאשר הבניינים הם רבי קומות ומרובי דיירים, אין מקום ליצור לכל אחד מערכת פרטית. ועל כן כל הקולטים יהיו שייכים למערכת סולארית אחת ומשותפת.

אז יש לזה כמובן יתרונות אך כמו כל דבר, יש לזה גם חסרונות.

בכל מקרה אנחנו כאן כדי לבדוק מה עושים כאשר ישנה תקלה כלשהי במערכת הסולארית המשותפת. איך מטפלים בה?

אז אם הבעיה היא מחסור במים חמים, הרי שיש אפשרות להתקין מתקן מיוחד המכונה – פקחום.

זאת כדי להתמודד עם הבעיה שנגרמת. כאשר אתם מפעלים את דוד המים החמים וכל שאר הדיירים לא מחממים את המים שלהם, אזי יזרמו אליכם יחד עם המים החמים גם מעט מים קרים.

אלו יהיו פחות נעימים לרחצה ולשימוש כללי. במקרים כאלה אפשר להשתמש בפקחום שזהו אביזר שמזהה את ההתחממות של הדוד הספציפי כאשר כל שאר המים נשארים קרים. בשלב זה הוא סוגר את הברז אליכם באופן טוטאלי וכך המים שלכם יהיו חמים.

יש עוד בעיות שונות במערכות משותפות אך הן על פי רוב קלות לפתרון.

תיקון מערכת סולארית ביתית

כפי שכבר ציינו, למערכות הסולאריות ביתיות יש אחריות הן על ההתקנה והן על הציוד. אך לרוב האחריות היא לעשר שנים בערך כאשר המערכת אמורה לפעול לכל הפחות למשך 25 שנה. על כן ההמלצה היא להאריך את האחריות. כך הלקוח יהיה מכוסה לאורך זמן לכל צורך ובכל מקרה של תיקונים למערכת הביתית.

בכל מקרה, חשוב לדעת שהממיר במערכת הסולארית הוא מוצר רגיש למדי. ועל פי רוב יעלה הצורך בהחלפה שלו לפחות פעם אחת במשך שנות השימוש במערכת.

זה לא סיפור כל כך מורכב ועם עבודה של אנשי מקצוע המערכת תשוב מיד לפעילות סדירה.

תיקון מערכת סולארית מסחרית

אחד המקומות האולטימטיביים המתאימים מאוד לצורך התקנה של מערכות סולאריות מסחריות הם מבני התעשייה. זה יכול להיות למעשה בכל גג של מבנה ציבורי גדול. כמו בית ספר, מתנ"ס, מפעל גדול, משקים ועוד.

חשוב לדעת שעל מנת להתקין את המערכות הסולאריות במקומות הללו. חובה לבצע את כל הבירור הראשוני ואת כל המדידות בשטח אצל אנשי מקצוע מומחים לתחום הספציפי הזה של התקנת מערכות סולאריות.

זו הדרך למעשה להיכנס לכל ההליך הזה היות ולא כל מקום אכן מתאים לכך. לאחר שאנשי המקצוע קובעים כי אכן המקום כשיר ומתאים לכך. יש צורך לפנות אל הרשויות העירוניות על מנת שהם יאשרו את המערכת במקום הזה.

חשוב גם לשקול היטב את הכדאיות של הקמת המערכת על כל מה שכרוך בכך. כלומר, העלויות של ההרכבה שהן לא זולות כלל. כמו גם הבירור לעומת התשואה שעשויה להתקבל עם הזמן והשימוש במערכת הסולארית.

החברה שלנו מבטיחה ליווי גם מהצד הפיננסי. כאשר הלקוחות יכולים ליהנות מהצעות מימון אטרקטיביות שיסייעו להם להוציא לפועל את כל התוכנית של הקמת המערכת הסולארית.

תכלס, חברה שמשקיעה בדבר כזה, יכולה להרוויח הרבה מאוד כסף ובהחלט שווה להשקיע.

ניקוי פאנלים סולאריים

לא כולם יודעים, אך התקנה של פאנלים סולאריים אינה מסתכמת רק בהקמה של המערכת. יש צורך בטיפול ובתחזוקה שוטפים של כל חלקי המערכת על מנת שאלו יתפקדו היטב לאורך זמן. לכלוך, אבק, חלודה, קורוזיה, כל אלו הם אויבים של המערכת הסולארית וחובה לסלק אותם באופן עקבי.

הפאנלים הם הקולטים של קרני השמש וחשוב מאוד לשמור על הניקיון שלהם. האמת היא שלא מדובר בדבר מורכב כל כך. יש אמצעים ביתיים שונים אשר בעזרתם ניתן לנקות כמו שצריך את הפאנלים וליהנות מפאנלים משופרים שיעשו את המוטל עליהם בצורה מקסימלית. יש גם אפשרות להיעזר בשירות של אנשי מקצוע לשם כך על מנת שהמערכת הסולארית והפאנלים יהיו נקיים לגמרי.

ניקוי פאנלים סולאריים אוטומטי

כל התחום של האנרגיה הסולארית התפתחה מאוד בשנים האחרונות דווקא בארצות הברית.

היות וכך הם גם עובדים כל הזמן על שיטות ושיפורים ועל המצאת פתרונות לצורך התחזוקה השוטפת של המערכות הסולאריות. אחת החברו הסולאריות הגדולות ברארצות הברית – SunPower רכשה בתקופה האחרונה חברה שמייצרת רובוטים כאשר אלו משמשים לצורך ניקוי הפאנלים הסולאריים. הרובוטים מונחים על גבי הפאנלים והם מנקים אותם היטב.

כך למעשה נחסך הצורך בשטיפת הפאנלים ובטיפול העקבי של הסרת האבק או הלכלוכך שהצטברו על גבי הפאנלים.

מערכת זו היא גם חסכונית במים שזה גם כן נתון חשוב.

בישראל עדיין לא ממש מכירים את שיטת הניוקי הרובוטי אך סביר להניח שלא ירחק הזמן וגם לכאן יגיעו הרובוטים הללו ויפטרו אותנו מהניקוי העצמי און משכירות של אנשי מקצוע לצורך ביצוע הניקיון של הפאנלים הסולאריים.

מהן התקלות הנפוצות במערכות הסולאריות?

חבלות – הפאנלים הסולאריים הם מאוד חזקים. אך הם לא עמידים בפני כל דבר. עבודה של טכנאי על הגג, עם ציוד כבד וצינורות מסורבלים עשויים להזיק לפאנלים. כך גם אבן שנזרקת ושוברת לוח. אז נכון שהמערכות הסולאריות מתוכננות כך שהן תוכלנה להמשיך לפעול גם אם יש חלק שבור אך בכל זאת התפוקה תרד וחשוב לתקן את התקלה.

קורוזיה – הלוחות בעיקרון הם אטומים לגמרי לכניסה של מים. אך בכל זאת קורה לא פעם ואיכשהו חודרים מים ופוגעים בתאי הפוטו וולטאים.

לכלוך מצטבר – כדי שהשמש תחדור ישירות בתאי המערכת, חייבים הלוחות להיות נקיים. כל פסולת מפריעה למעבר ומורידה את תפוקת המערכת.

פגיעת ברק – כאשר ברק פוגע בלוח המערכת נוצרים הבדלי מתח גדולים שפוגעים בלוחות האלקטרוניים במערכת. המערכת חייבת כמובן להית מחוברת להארקה טובה אך בכל מקרה עשויות להתרחש תקלות שונות ופגיעות ברק קשות.

שירותי תיקונים מערכות סולאריות

לסיכום תיקון מערכות סולאריות

אנו בחברת sun4u מערכת סולארית – מתמחים בכל שירותי תיקון מערכות סולאריות.

המערכות הסולאריות נועדו על מנת לנצל טוב יותר את קרני השמש, בייחוד בישראל שטופת השמש. המערכות הסולאריות למעשה קולטות את קרני השמש על כל האנרגיה האצורה בתוכם ובאמצעות ממיר מיוחד המותקן במערכות הסולאריות, הופכך האנרגיה למתח קו ישר שמתורגם בסופו של דבר לאנרגיית חשמל. זו למעשה כל ה'תורה' של אנרגיית השמש על רגל אחת.

תהליך התקנת מערכת סולארית

כמה צעדים פשוטים למעבר אל מערכת סולארית המתקדמת ביותר

מערכת סולארית, בטכנולוגיה פוטו-וולטאית, ממירה את אור השמש לחשמל. וזה קורה ללא שום פעולה ומאמץ, ולכן מערכת כזאת נחשבת בוודאי להכנסה פסיבית והשקעה נבונה. בארץ ישראל שמש לא חסר, ומה שכן חסר זה מערכות סולאריות שישתמשו באנרגיית השמש.

התכנות כלכלית

עלות הקמת המערכת, וחישוב כמות החשמל שנוכל לייצר, וכך תהיה משוואה פשוטה של רווח מול הפסד.

פגישה עם מהנדס

נפגשים עם המהנדס כדי לתכנן את השטח שעליו תהיה קיימת המערכת. צריך לכוון אל מסלול השמש בישראל.

הדמיה ראשונית

ניקח את הנתונים שנקבל מהמהנדס ונייצר לך הדמיה וירטואלית כיצד המערכת תשב על הגג / השטח.

הסדרת מונה נטו

הסדר עם חברת החשמל שמגדיר למשך 25 שנה לא תצטרכו לשלם חשמל ותזדכו בקרדיט על החשמל שלא השתמשתם.

כדי לדעת יותר על תהליך ההתקנה לחצו על הלינק תהליך התקנת מערכות סולאריות

כמה הגג שלך שווה?

מחשבון סולארי
המחשבון שלנו יעזור לך לדעת כמה רווח הגג שלך יכול לייצר
מלאו פרטי יצירת קשר, כדי שנוכל לשלוח לכם את התוצאות של המחשבון שלנו.
קולטים סולאריים
ישראל מצויה באזור הגיאוגרפי המתאים ביותר להשתמש באנרגיית השמש. אנו צריכים להתאמן לנצל את האנרגיה הזו כדי לקדם את התפוקה המתאימה שלנו. עלינו להשתמש
רעפים סולאריים
רעפים סולאריים הם מכשור המשמש לספק חשמל על ידי אספקת אנרגיית השמש למתקן המכיל תאי סולר הממוקמים על הרעף. כאשר השמש מאירה על התאי
כיצד מהפכת האנרגיה הירוקה משפיעה על ענף הנדל"ן?
אחת הדרכים העיקריות שבהן אנרגיה ירוקה משפיעה על תעשיית הנדל"ן היא באמצעות התקנת פאנלים סולאריים. פאנלים סולאריים הם דרך מצוינת לייצר אנרגיה מתחדשת ולהפחית