מערכת סולארית לחימום מים

מערכת סולארית לחימום מים משמשת לחימום המים באמצעות פאנלים סולאריים, באופן שיכול להחליף את השימוש בדוד חשמל סטנדרטי. למערכת זו ישנם יתרונות נוספים רבים, כמו:
כמה תשואה המערכת הזאת יכולה לייצר עבורך? לחץ על הכפתור.

מערכת סולארית לחימום מים מספקת מענה כה יעיל… עד כי ישנה חובה להתקינה בבניינים גבוהים, באופן אשר מספק פתרון נוח, ירוק וזמין.

על חשיבותן של מערכות סולאריות לחימום מים

בישראל יש שמש במרבית ימי השנה. גם בעונת החורף, ישנם ימים רבים הנהנים משמש בשעות רבות של היום. לכן, שימוש באנרגיית שמש ירוקה, אשר יכולה להחליף אנרגיה מזהמת יותר.

מערכת סולארית, המשתמשת באנרגיית השמש כדי לחמם את המים, יעילה וזולה לאין ערוך. כמו כן, מערכת זו נותנת, מבחינה אסתטית, פתרון לגג נקי יותר. כמו גם לדודי החשמל המוסתרים בכל דירה ודירה.

כמה דברים על מערכת סולארית לחימום מים

מערכת סולארית זו היא כה פשוטה ברעיון המהותי המרכיב אותה. וכה חיונית, עד כי קשה למצוא בית בישראל בו לא נהנים ממערכת שכזו.

איך עובדת המערכת הזו?

מערכת סולארית כוללת מספר מרכיבים, אשר מתחברים למערכת אחת, המפיקה את המים החמים. בבניין רב קומות יידרשו מספר קולטנים סולאריים לכל דירה ודירה המונחים על גג הבניין. אך את המים החמים תעביר צנרת משותפת אשר תגיע לכל דוד בכל דירה.

המערכת הסגורה בבניין מאפשרת את חימום המים. ומשאבה ייעודית לסחרור המים מביאה את המים לכל קומה, בצורה של דחיפה. משמעותה של המערכת היא שהמים לא מתחממים בכל דירה באופן פרטני אלא במערכת אחת סגורה. מערכת זו המשותפת לכלל הדיירים מוזילה הן את עלות ההתקנה, והן את עלות התחזוקה.

כך שגם כשישנה בעיה מסוימת עם המערכת, אפשר יהיה לתקן זאת באופן משותף. או פרטני באם יש בעיה ספציפית באחד מן הדודים.

כמו כן, יהיו למערכת הסולארית מרכיבים נוספים אשר שומרים על המים החמים ווסתים אוטומטיים אשר יוכלו לבקר על פעולת החימום.

איזו תחזוקה נדרשת עבורה?

על מנת שהמערכת תוכל להחזיק מעמד למשך הזמן הארוך ביותר. יש לבחור בחברת פתרונות סולאריים שמספקת שירות אמין וזמין לאורך שנים. חברה כזו תספק לכם מערכות סולאריות לחימום מים שתהיינה עמידות, איכותיות. ויחזיקו מעמד למשך עשרות שנים, גם בתפוקה מקסימלית.

כדי שהמערכת הסולארית לחימום המים תוכל לספק מענה מלא לצרכים של כל דיירי הבניין. יש להקפיד על תחזוקה הכוללת ניקיון של הקולטנים. ניקיון הצנרת מהצטברות של חלודה וחול, דליפה של מים מהצנרת ומרכיבים נוספים. כל זאת, במטרה למנוע מצב של איבוד חום וחימום מים לא יעיל.

למה כדאי לכם להתקין מערכת סולארית לחימום מים גם במבנה שלכם?

מערכת סולארית לחימום מים היא מערכת פשוטה במהותה. אשר משתמשת באנרגיית השמש כדי להפיק מים חמים. מכיוון שהיא כה חיונית ויעילה, היא מורכבת בבניינים רבי קומות רבים, כמו גם בבתים פרטיים.

המערכת מורכבת מפאנלים סולאריים המותקנים על גגות הבתים. ומצנרת סגורה אשר מחממת את המים ומעבירה אותם למשאבות. סחרור המעבירות את המים לכל קומה וקומה. משמעותה של מערכת זו היא הוזלה ניכרת בעלויות החשמל. ניתוח המשאב הטבעי שיש למדינה להציע ושמירה על איכות הסביבה וכדור הארץ.

במקרה של תחזוקה שוטפת, יכולה המערכת להחזיק מעמד עשרות שנים ויותר. המערכת הינה כה יעילה, עד כי קשה למצוא בתים בישראל ללא מערכת זו.

מערכת סולארית לחימום מים
התקדמו עכשיו לאנרגיה ירוקה חייגו עכשיו 077-729-6671

למי פונים להתקנת מערכת סולארית לחימום מים?

חברת sun4u מערכת סולארית הינה חברה ותיקה ובעלת שם בתחום של התקנת מערכות סולאריות. מעוניינים לקבל הצעת מחיר להתקנת המערכת בבית או בבניין שלכם? פנו אלינו בהקדם!

תהליך התקנת מערכת סולארית

כמה צעדים פשוטים למעבר אל מערכת סולארית המתקדמת ביותר

מערכת סולארית, בטכנולוגיה פוטו-וולטאית, ממירה את אור השמש לחשמל. וזה קורה ללא שום פעולה ומאמץ, ולכן מערכת כזאת נחשבת בוודאי להכנסה פסיבית והשקעה נבונה. בארץ ישראל שמש לא חסר, ומה שכן חסר זה מערכות סולאריות שישתמשו באנרגיית השמש.

התכנות כלכלית

עלות הקמת המערכת, וחישוב כמות החשמל שנוכל לייצר, וכך תהיה משוואה פשוטה של רווח מול הפסד.

פגישה עם מהנדס

נפגשים עם המהנדס כדי לתכנן את השטח שעליו תהיה קיימת המערכת. צריך לכוון אל מסלול השמש בישראל.

הדמיה ראשונית

ניקח את הנתונים שנקבל מהמהנדס ונייצר לך הדמיה וירטואלית כיצד המערכת תשב על הגג / השטח.

הסדרת מונה נטו

הסדר עם חברת החשמל שמגדיר למשך 25 שנה לא תצטרכו לשלם חשמל ותזדכו בקרדיט על החשמל שלא השתמשתם.

כדי לדעת יותר על תהליך ההתקנה לחצו על הלינק תהליך התקנת מערכות סולאריות

כמה הגג שלך שווה?

מחשבון סולארי
המחשבון שלנו יעזור לך לדעת כמה רווח הגג שלך יכול לייצר
מלאו פרטי יצירת קשר, כדי שנוכל לשלוח לכם את התוצאות של המחשבון שלנו.
קולטים סולאריים
ישראל מצויה באזור הגיאוגרפי המתאים ביותר להשתמש באנרגיית השמש. אנו צריכים להתאמן לנצל את האנרגיה הזו כדי לקדם את התפוקה המתאימה שלנו. עלינו להשתמש
רעפים סולאריים
רעפים סולאריים הם מכשור המשמש לספק חשמל על ידי אספקת אנרגיית השמש למתקן המכיל תאי סולר הממוקמים על הרעף. כאשר השמש מאירה על התאי
כיצד מהפכת האנרגיה הירוקה משפיעה על ענף הנדל"ן?
אחת הדרכים העיקריות שבהן אנרגיה ירוקה משפיעה על תעשיית הנדל"ן היא באמצעות התקנת פאנלים סולאריים. פאנלים סולאריים הם דרך מצוינת לייצר אנרגיה מתחדשת ולהפחית