חברות אנרגיה

תוכן עניינים

חברות האנרגיה מובילות את מהפכת האנרגיה הירוקה בישראל. אחד מהאתגרים הכי גדולים כיום זהו ייצור חשמל בעזרת מקורות מתחדשים. יחד עם זאת אפשר לומר שמדובר בהזדמנות לפיתוח ולרווחים כלכליים בלתי מבוטלים. אך לשם כך צריך מעט ללמוד איך וכיצד נכון לעשות את זה.

אך למען הסדר הטוב, נתחיל מהתחלה.

אנרגיה סולארית – מהי?

השמש שולחת אלינו בכל רגע נתון, אנרגיה (פוטונים) שעשויה בקלות להפוך לחשמל. אם הפוטונים יפגשו מתכות חצי מוליכות, הרי שהתהליך כבר נמצא בעיצומו.

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך. שהאנרגיה הפוטו וולטאית נמצאת בצמיחה כפי שלא הייתה אף פעם. בשני העשורים האחרונים החלו רבים להתעניין באנרגיה הסולארית. ומהר מאוד התקינו רבים מהם מערכות סולאריות פרטיות למעשה את המערכת הסולארית

להתקין כמעט בכל מקום. על גגות של מבנים, על מאגרי מים ואפילו על הקרקע. כך שלרוב הלקוח יוכל למצוא התאמה לכך ואכן לממש את הדבר בפועל. כך הוא יוכל ליהנות מכל היתרונות שיש למערכת הסולארית להציע.

אנרגיית רוח – מהי?

למעשה יותר משישה אחוזים של החשמל בעולם שלנו מתקבל מהרוח. בישראל משלימה אנרגיית הרוח את האנרגיה הסולארית. אם נהוג לומר, שאנרגיה סולארית היא יותר קבועה ובסיסית מאנרגיית החשמל המסורתית. וזה משום שהשמש לעולם זורחת, הרי שהרוח יותר נוכחת מהשמש. כי גם לאחר שהשמש שוקעת, הרוח עדיין נושבת. כך שהרוח משלימה למעשה את האנרגיה הסולארית.

חברות אנרגיה
חברות אנרגיה

אנרגיה מפסולת – מהי?

הפסולת האורגנית נחשבת כחומר גלם זמין ומצוי. המשמש לייצור אנרגיה. התהליך נעשה על ידי טכניקה של שריפה המכונה גזיפיקציה. זוהי שריפה סגורה שמייצרת גז. ישנה טכניקה נוספת המכונה עיכול אנאירובי. מדובר בתהליך שמתרחש על ידי חיידקים המפרקים את הפסולת ויוצרים גז מתאן.

ייצור אנרגיה מפסולת בזכותה ניתן לתרום לעולם. וגורמת לסייע בהפחתה של משבר הפסולת שהעולם שלנו שהעולם נמצא בו כיום. כך למעשה נעשה שימוש יעיל ומועיל בכמויות האשפה שנערמות בעולם מידי שנה.

עושים שינוי עם חברות האנרגיה

אפשר בהחלט ליהנות מעולם יפה וירוק יותר, עם פחות זיהומים או מחלות. וכדי לעשות זאת כולנו יכולים וצריכים לעשות מעשה. והאמת, זה לא כל כך מסובך. הדרכים ליהנות היום מחשמל שמופק בתהליכים ידידותיים. הן פשוטות מאוד. ועם מעט התעניינות תוכלו בהחלט למצוא את הדרך הכי טובה והכי נכונה עבורכם.

מלבד התרומה לעולם, תוכלו ליהנות מעוד שורה ארוכה של יתרונות.

  • חשמל זול יותר – עלויות חשמל, המופקות בעזרת אנרגיה סולארית נמדדות בעלויות אפסיות. אנשים שנהנים מחשמל כזה מפסיקים לשלם את חשבונות החשמל הנפוחים שהם שילמו עד כה והם נהנים מחשמל איכותי ויעיל באותה מידה ממש.
  • חשמל זמין יותר – אם אתם תלויים בחסדיה של חברת חשמל. הרי שאתם חשופים לתקלות של חברת החשמל, לנפילות מתח, להפסקות חשמל יזומות. ולא יזומות ואתם עשויים למצוא את עצמכם בקיץ החם או לחילופין בחורף הקר בלי חשמל. עם החשמל שמופק באמצעים החילופיים, אין את כל התקלות הללו ואתם יכולים ליהנות מחשמל ללא כל תקלות או הפסקות.
  • חשמל עם רווחים – אנשים שמשקיעים במערכות סולאריות יכולים בהמשך גם להרוויח מכך דרך חברת החשמל. כך שמדובר בהחלט בהשקעה משתלמת לחלוטין.

השקעה עם מימון מלא

בגלל שמדובר במערכות שהן כל כך בטוחות להשקעה. על כן קל מאוד להשיג מימון של כמעט 100% לשם כך. הבנקים וחברות המימון הפרטיות מבינות שיש כאן השקעה שאין בה כל סיכון, והתשואה שלה מובטחת. ועל כן אין להם כל חשש ממתן הלוואות מימון על כל העלויות הנדרשות.

כך שמכל כיוון שרק נסתכל הזה נבין שמדובר בהשקעה משתלמת בהחלט!

אולי יעניין אותך לקרוא על:

חשמל סולארי ביתי
בשנים האחרונות עלתה מאד המודעות בכל מה שקשור לייצור חשמל סולארי ביתי. זאת בגלל היתרונות הרבים שיש לחשמל הסולארי מצד עצמו ומנגד, הרווחים הגבוהים
חווה סולארית
במשך הרבה מאוד שנים לא השכילה ישראל לנצל את השמש הנדיבה למען ייצור חשמל עבור האזרחים בישראל. הבזבוז הזה של השנים עם השמש הקופחת
אנרגיה הידרואלקטרית
הטבע של המים הוא לזרום ממקומות גבוהים למקומות נמוכים. מתוך השפעת כוח הכבידה. התנועה הזו של זרימת המים היא תנועה שיש בה אנרגיה. את
מאמרים נוספים בקטגורית