ייצור חשמל עצמי / ביתי

העולם הטכנולוגי בו אנחנו חיים הולך מתפתח הולך ומשתכלל מיום ליום. המדריך המלא על ייצור חשמל עצמי או ביתי, של חברת sun4u
תוכן עניינים

העולם הטכנולוגי בו אנחנו חיים הולך מתפתח הולך ומשתכלל מיום ליום. כל הזמן נולדות אפשרויות חדשות מתפתחות טכניקות חדשות ונפתחות הזדמנויות חדשות. מאמר זה אנו נדבר על תהליך ייצור חשמל עצמי או ביתי.

אחת הטכנולוגיות החדישות מאפשרות לייצר חשמל באופן עצמאי!

זה נשמע מעולה. לייצר לבד את החשמל הנדרש מבלי להיות תלויים בחברת החשמל או במקורות אנרגיה אחרים. אבל איך עושים את זה למעשה?

חשמל על הגג

גג הבית הוא במקרים רבים מקום שאינו מנוצל כראוי. אפשר לבנות מחסן על הגג, אפשר לבנות שם מחסן ואפשר גם להתקין מערכת סולארית ביתית, שתייצר חשמל. אם יש לכם את התנאים לכך, את השטח הנדרש ואת הקרינה הישירה של השמש, תוכלו בהחלט ליהנות ממערכת סולארית משלכם.

 למה כדאי לעבור לייצור חשמל עצמי?

יש לזה כמה וכמה סיבות טובות.

  1. העידוד של המדינה – מדינת ישראל מעודדת את הדבר באמצעות הלוואות מטעמה. בנושא הזה אנחנו רואים גם שיתוף פעולה של המדינה מול חברת החשמל.
  2. מערכת עם שני מונים – אנשים שמתקינים מערכת סולארית מקבלים שני מונים. מונה אחד מודד את רמת הצריכה של החשמל בבית ואם חברת החשמל רואה כי יש עודף צריכה בית הא צריכה לקנות את החשמל מהלקוח במחיר גבוה מזה שמשלמים האזרחים על צריכת החשמל הרגילה. כך גם יכול הלקוח לקבל זיכוי מחברת החשמל.
  3. ניצול כלכלי – הדבר שיש לנו ממנו הרבה בישראל זו השמש. אז נכון שיש חודשים בשנה בהם אנחנו ממש סובלים מהשמש. אז למה לא לנצל את השפע הזה לצורך ייצור עצמי של חשמל? האנרגיה הסולארית שמיוצרת מאנרגיית השמש היא זולה ומשתלמת במיוחד יותר מהחשמל המסורתי. כך שאם תחליטו ללכת על האנרגיה הסולארית, תיהנו מחיסכון משמעותי.
  4. חשמל ידידותי לסביבה – אנשים שאיכות הסביבה חשובה להם, ייהנו מאוד מהמערכת הסולארית. מערכת סולארית היא מערכת ירוקה שלא פוגעת בסביבה או במחזורי החיים בטבע. כך שבהחלט מדובר בדבר מבורך למען השמירה על העולם שלנו.
  5. חשמל בלי הפסקות חשמל – כשאנחנו ניזונים מהחשמל של חברת החשמל אנחנו למעשה תלויים בחברת החשמל ועל כן כשיש הפסקות חשמל אין לנו הרבה איך להתמודד עם זה. המערכות הסולאריות מסייעות ליהנות מחשמל רציף בלי הפסקה. זאת בגלל שהשמש אף פעם לא מפסיקה לעבוד וכל עוד היא זורחת, יש לנו את האנרגיה הסולארית.
  6. העלאת ערך הנכס – אם אתם מתקינים מערכת סולארית במבנה שלכם אתם למעשה מעלים את ערך הנכס ועל כן הוא גם ייחשב יוקרתי יותר ובעל ערך גבוה יותר.

משקיעים בחכמה עם ייצור חשמל ביתי

חשוב לזכור. נכון שיש הרבה מאוד יתרונות ואפילו רווחים מההשקעה במערכת הסולארית. אך ההתקנה של כל המערכת אינה זולה ומדובר בהשקעה כספית גדולה.

ההחזר והרווחים שיגיעו, לא יהיו מידיים. למעשה עשויות לחלוף שנים ארוכות עד שתתחילו לראות את התשואה. אז זה לא שלא מדובר בהשקעה משתלמת אך צריך לדעת איך לעשות את זה בצורה נכונה וחכמה.

לשם כך חשוב להיוועץ עם אנשי מקצוע בתחום.

החברה שתעמוד לצדכם לאורך כל התהליך

אצלנו תוכלו לקבל את כל הפתרונות האיכותיים, היצירתיים וגם המשתלמים ביותר לצד אפשרויות מימון מערכת סולארית נוחות ומשתלמות במיוחד. כך שתוכלו בהחלט ליהנות ממערכת סולארית משופרת שתוביל אתכם לרווחים נאים ולחסכונות משמעותיים בעלויות החשמל.

אז אם גם אתם רוצים להפסיק לשלם חשבונות חשמל מנופחים, אתם רוצים ליהנות מחשמל בלי הפסקה ובלי תלות בחברת החשמל ועל הדרך ליהנות מאנרגיה ירוקה שלא פוגעת בסביבה, פנו אלינו. נתאים עבורכם מערכת סולארית הטובה ביותר בהתאם לתנאים שלכם.

איך מחשבים מונה חשמל?
קריאת מונה חשמל דיגיטלי לא כולם יודעים על מה הם צריכים להסתכל כשרוצים לקרוא את מונה החשמל. אך אם אתם מהאנשים שרוצים לשלוט יותר
איך מייצרים חשמל
החשמל תמיד מוכן ומזומן לשימוש שלנו. אנחנו רק לוחצים על המתג והתנור מתחמם, הנורה נדלקת והמזגן מצנן. אך מאין מגיע אלינו החשמל? הבה נבדוק
מחיר החשמל בישראל – המדריך המלא
מה הוא מחיר החשמל בישראל? במאמר זה אנו נדבר על תעריפי החשמל. כמה משלמים על קוט"ש? וגם איך קוראים את חשבון החשמל?
מאמרים נוספים בקטגורית